Hizmetlerimiz

 

Merkezi Uydu Anteni

Binalarda, dairelerin digital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemidir. Digital uydu alıcısı olan her daire, Türksat uydusundan yayın yapan 250’den fazla Türk kanalı ile,Hotbird uydusundan yayın yapan binlerce yabancı kanalı digital görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilir. Sistem isteğe göre Digitürk uydusunun (Eutelsat W3) yayınlarını alabilecek şekilde kurulabilir.  Bu şekildeki kurulumlar da daire Digitürk abonesi ise, diğer uydu yayınlarının yanı sıra Digitürk kanallarını da izleyebilir.

 

 

 

Bireysel Uydu Anteni

 

 Müşterilerimize 7 gün 24 saat uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Bir telefon ile uydu servis ekiplerimiz Ankara'nın tüm bölgelerine sizlere hızlı servis imkanı sunmaktayız.

Uydu anten sistemleri kurulum ve arızalarında, merkezi uydu anten sistemleri kurulum ve arızalarında, ankastre uydu anten sistemleri kurulum ver arızalarında, uydu anten sistemleri ayar, arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize, Tecrübeli ekiplerimiz ile size en uygun  fiyat ve koşullarda yardımcı olmaktayız.

 

 

 

 

Headend Sistemleri 

  Oteller hastaneler  siteler  ve  çok aboneli  her  yer  için Head-end (SMA TV) sisteminin çeşitlerini analog ve sayısal olarak çeşitlendirebiliriz. Burada yayın sistemi önemlidir. Hangi yayın sistemi kullanılırsa Head-end sistemi ona göre 1seçilmelidir. Son çıkan teknolojide artık sayısal yayıncılık daha gözde olduğu için bu sistem kullanılmaktadır.

Head-end sistemlerini ayrıca kullanıcı sayısına göre de çeşitlendirmek mümkündür. Burada abone sayısına göre sınıflandırma yapmak mümkündür. Bazı yerlerde 30 abone yeterli olurken sitelerde 3000 ‘ e kadar çıkmak mümkündür

 

 

Elektrik Ariza Tamir ve Bakim

 Geniş ürün yelpazesi ile her türlü elektrik sorununuza uygun ürün ve uygulama çözümleri getirmekteyiz.

Tesisat, tamirat, aydınlatma hizmetleriyle başarının ancak ve ancak dürüst ekip çalışmasıyla gerçekleşeceğine inanan firmamız hizmet verdiği tüm alanlarda mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.

Elektrik tesisat ve arızaları, elektrik panosu, bina iç elektrik tesisat, elektrik tadilat, elektrik panoları, bina elektrik pano değişimi, elektrik pano montajı, sayaç panosu, sayaç pano değişimi.

 

 

 Aydınlatma (Led, Spot, Sensor)

 Kısaca LED (Light Emitting Diode) olarak adlandırılan yeni teknoloji otomobillerden sonra sokakları ve evlerimizi de aydınlatacak Bu yeni aydınlatma sistemi çok yeni olsa da şimdiden otomobil farlarından, evlere, sanayi, fabrika, depo, antrepo, işyeri, büro, mağaza, vitrin, showroom, belediyelere kadar çok geniş bir yelpazede kullanılmaya başlandı bile.

Klasik ampulle kıyaslama, Tüm bu rakamlar beyaz LED’lerin önemini ortaya koyuyor. Nitekim halen piyasada olan sistemlerin artı ve eksilerinin dökümü yapıldığında, bu yeni teknolojinin günümüzdekilerin tahtını sarsacağı söylenebilir.

 

 

 

 

Bina Kofre ve Kolon Tesisatı..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Telefon ve Data Kablolama

 CAT 5 / 6 yapısal kablolama alt yapısı üzerinde çalışan bilgisayar ağları gelişmiş ses ve data hizmetleri için mükemmel bir alt yapı sağlar. Yapısal kablolama ile data, telefon, güvenlik, şebeke ve UPS elektrik sistemlerine ait kablolama alt yapısı tek bir çatı altında toplanarak, entegre ve esnek bir çalışma ortamı oluşturulur. Kablolar, data prizi, data plug, patch panel, kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı, sağlıklı bir network, telefon, haberleşme ve güvenlik sisteminin temel unsurunu oluşturmaktadır.

Kurulan bu altyapı, çok uzun yıllar şirket ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Data ve telefon kablolaması projelerinde çözümlerimiz ile  hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Güvenlik Kameraları

 Güvenlik ciddi bir iştir, kamera ve güvenlik hizmetini uzmanına sorunuz.. Uzman ekiplerden güvenlik kamerası kurulum ve hizmetini verdiğimiz servisler;

 • Ofis kamera servisi
 • Dükkân kamera servisi
 • Depo kamera servisi
 • İmalathane kamera servisi
 • Fabrika kamera servisi
 • Konut kamera servis
 • İşyeri kamera servisi

Ev, Bina, İşyerleri ve fabrikalara kamera servisi hizmeti vermekteyiz.

Kamera sisteminizdeki sorunlarınız için ve yeni kamera sistemi kurulum hizmeti ve malzeme ihtiyaçları için  bizi arayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan ürünü yerinize teslim ediyoruz.

 

DVR Kayıt Cihazları

 

Özellikle kurumsal yerlerde, askeri projelerde, insan müdahalesinin pek mümkün olmadığı yerlerde kullanımı tercih edilir.

 • Bilgisayar kaynaklı sorunlar olan virüs vb olumsuz etkilerden sakınılmış olur.
 • Yetkisiz personelin müdahelesi sonucu ortaya çıkabilecek sorunlar minimuma indirilir.
 • Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak açılıp çalışmaya devam edebilir.
 • DVR cihazın modeline göre takılacak yüksek kapasiteli hdd ile çok uzun süreli kayıt yapabilir

 

 

 

 

Görüntülü Diyafon

 Görüntülü Diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü Diafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yansıra bireysel olarak villa ve işyerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır.

Günümüzde inşaat projelerinin genelinde Görüntülü diafon sistemleri tercih edilmektedir. Özellikle site ve toplu alanlarda bulunan konutlarda tercih edilen görüntülü diafon sistemleri sosyal tesislerle görüşebilme, güvenlik ile görüşebilme ve daireler arası görüşme özellikleriyle inşaat sektöründe tercih edilen ürünler arasındadır.

Görüntülü diafon sistemleri ekran boyutları ve ürün özelliklerine göre fiyat farklılığı bulunmaktadır. Görüntülü diafon konuşma sistemlerinde 2,5” ekran boyutundan 7” ekran boyutuna göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra daireler arası görüşme, bloklar arası, güvenlik ile görüşme vb. sosyal tesislerle görüşme sağlanabilmektedir.

Görüntülü diafon sistemleri daire içi monitörler, zil paneli, güç kaynakları gibi birçok unsurun beraber çalışması ile görüşme ve konuşma yapılabilmektedir.

Görüntülü diafon sistemi hakkında geniş ve detaylı bilgi fiyat ve fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilir, apartman ve sitelere yönelik çözümlerimiz için keşif talebinde bulunabilirsiniz

 

Akıllı Kilit ve Şifreli Giriş Sistemleri

 

 Akıllı Kilit Sistemi ile silindirli kilit olan tüm kapıların kilidi kumanda yardımıyla, anahtar kullanmadan açılıp, kapanıyor. Yeni nesil Akıllı Anahtar ile eli dolu anahtar arama derdi son buluyor. Üstelik uzaktan erişim özelliği sayesinde telefonunuzla kilidinizi açabilir, kilitleyebilir veya kilitli olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.